شنبه تا چهارشنبه ۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰
  • English (English)
۰۲۱-۴۶۰۹۶۲۰۷

درباره ما

با نگاه به سهم قابل توجه بخش کشاورزی در تولید ناخالص داخلی و اهمیت حمایت از تولیدات کشاورزی و تامین نهاده های کشاورزی، شرکت بازرگانی آروین بذر آسیا با هدف واردات، توزیع و مشارکت در تهیه و توزیع کلیه نهاده های کشاورزی به ویژه بذور، انواع کودها و سموم در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردید. لازم به ذکر است که این شرکت در جهت خدمات رسانی مناسب تر، مفتخر به اخذ نمایندگی از شرکت Biolchim تولید کننده انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک از کشور ایتالیا و شرکت Syngenta تولید کننده بذور از کشور سوئیس که محصولاتشان را به اقصی نقاط دنیا صادر می نمایند، گردیده است.

همچنین در جهت توسعه بازار و تامین نیاز مشتریان در داخل کشور، اقدام به واردات انواع نهاده های کشاورزی از معتبرترین برندهای اروپایی و آمریکایی نموده که در این راستا برخی از محصولات شرکت هایی نظیر Abbott & Cobb، Mikskaar، Anseme و ... به سبد کالای این شرکت افزوده شده است.

کلیه خدمات و محصولات ارائه شده توسط این شرکت بر اساس استانداردهای بین  المللی و با انجام آزمایش های کنترل کیفیت در آزمایشگاه های مجهز انجام گرفته و بسته بندی مواد با پیشرفته ترین دستگاه ها مطابق با نیاز و سلیقه مشتری قابل انجام است. شرکت آروین بذر آسیا اطمینان دارد، رضایت مصرف کنندگان موجب توسعه هر چه بیشتر این مجموعه خواهد گردید.